Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 12 2023 09:20

Hyundai ix35

EUR

Publikuar: Pri 12 09:20
Shikime: 3
🇨🇭Hyundai ix35 Premium Crdi Full 4x4🇨🇭Swiss quality
🔺Viti - 2012/2013 (17.12.2012)
🔺Kambio - Automatike
🔺Kilometra -167 000 te certifikuara me liber dhe historik te plote sherbimesh.
🔺Gjendja si e re 10/10

🔺Pershkrimi
E sapo ardhur nga Zvicra🇨🇭, SWISS QUALITY ne gjendje perfekte
Extra full options
Tavan xhami panoramik
Start/Stop ndezje fikje me buton
Motor 2.0 Nafte 4x4
Active ECO
Kompjuter bordi
Sendile lekure
Sendile me ngrohje
Sensore parkimi
Sensore dritash/shiu
Sensore fshiresesh
Navigator muktifunksional me touch
Bluetooth , mp3 , CD , Aux , Gps , Usb
Komanda ne timon
Dual Clima
Hapje mbyllje me buton tek dyert
Voice speak content
Limitator shpejtesie
Pilot automatik
Pasqyra elektrike me palosje
2 Celesa
Goma dhe disqe te reja MICHELIN
Te gjitha sherbimet e kryera ne kohe.
Vaj filtra te sapo nderruara
Dogane e paguar gati per targim

🔺Cmimi - 12800€
🔺Nr - 067 679 2059
🔺Vendodhja - Durres
Përshkrimi i linkut

DANKAN STAR AUTO

🇨🇭🇨🇦🇩🇪
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355676792059

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione