Publikuar: Gush 09 2022 10:42

SHITET HONDA JAZZ

EUR

Publikuar: Gush 09 10:42
Shikime: 1074
SHITET HONDA JAZZ
📂 Modeli: Jazz
📂 Fuqia motorrike: 1.4
📂 Lloji i kambios: Manual
📂 Karburanti: Benzine
📂 Viti prodhimit: 2006
📂 Kilometrat: 201000
📂 Çmimi: 2800€
📂 Kontakt: 0695445578
📂 Vendodhja: Tirane
📂 Përshkrimi: Makina eshte ne gjendje shume te mire mekanike dhe estetike, sapoardhur nga Zvicra, sherbimet e kryera, e sapotarguar, e gatshme per cdo prove. Klima, cd, aux, xhama elektrike, pasqyra elektrike etj.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1074
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355695445578

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione