SHITET

12 000 EUR

Shitet nga: Elioni 03 Pri 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
Honda
Modeli
CR-V

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

➡️ SHITET
➡️ HONDA CRV
➡️ VITI 2009
➡️ BENZIN 2.0
➡️ KAMBIO AUTOMATIKE
➡️ PANORAMIKE
➡️ NGROHJE SENDILESH
➡️ GOMA TE REJA 100%
➡️ 50.000 KM (ORIGJINALE)
➡️ 4X4
➡️ GJENDJA SUPER
➡️ CMIMI 12.000€➕NDERRIM
➡️ PER ME SHUME
📱0694688858
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione