Honda Civic 1.3 benzin + gaz

4 700 EUR

Shitet nga: Eni Dje 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Honda
Modeli
Civic
Makina eshte e importuar nga Zvicera
Super gjendje xhenerike,motorrike dhe estetike si brenda dhe jashte
Dokumenta te sapo paguara per 1 vit
Disqe alumini me goma Michelin
Sedilje me ngrohje,pilot automatik,kompjuter bordi etj... super ekonomike 1.000 lek per 300 km
Enold

Acura AIXAM Alfa Romeo Alpina Artega Asia Motors Aston Martin Audi Baic Bentley Bmw Brilliance Bugatti Buick Cadillac Chevrolet Chrysler Citroen Corvete Dacia Daewoo Dodge Ferrari Fiat Ford Great Wall Gmc Grecav Honda Hummer Hyundai Infiniti Isuzu Jaguar Jeep Kia Ktm Lada Lamborghini Lancia Land Rover Lexus Lifan Ligier Lincoln Lotus Maserati Mazda Mercedes Benz Mini Mitsubishi Nisan Opel Pegout Porsche Renault Rover Saab Seat Skoda Smart Toyota VW Volkswagen Volvo
Audi A1 Audi A3 Audi A4 Audi A5 Audi A6 Audi A7 Audi A8 Alloard Cabriolet coupe Audi Q3 Audi Q5 Audi Q7 Quattro Rs3 Rs4 Rs5 Rs6 Rs7 S1 S2 S3 S4 S5 S6 S7 S8 Audi TT
C 180 C 200 C 220 C230 C240 C250 C270 C280 C30 AMG C 300 C32AMG C 320 C 350 Cls 250 Cls 280 Cls 300 Cls 320 Cls 350 Cls 400 E 200 E 220 E 240 E 250 E 270 E 280 E 300 E 320 E 350 Ml 270 Ml 320 Ml350 S 320 S350 S500 Cdi Pasat, Passat, tdi
320d 330d 320i 328i 520d 530d 535d 520i 528i 730d 740d 740i 750i 750Li X1 X3 X5 X6 Tiguan
Iphone Samsung
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione