GMC

0 LEK

Shitet nga: ERMAL 07 Korr 13:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Kafe
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
GMC

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

SHTET GMC TERRAIN 2.4L 4-CILYNDER
BENZINE ECCO
LETRAT E PAGUARA DERI VITIN TJETER
KAMBIO ATOMAT
KAMERA PARKIMI , SENSOR SHIU , DRITA ATOMAT , PILOT AUTOMATIK , XHAMA E ZINJ ORIGJINAL ,PASQYRAT ME NGROHJE
NAVIGATOR , USB , AUX, BLUETOOTH
GOMA TE REJA ,
SHERBIMET E BERA
FULL OPTIONS
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione