GMC YUKON BENZINE GAZ 6+1

16 000 EUR

Shitet nga: Eduard 13 Qer 22:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
SUV
Prodhuesi
GMC
Modeli
Yukon

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet Carfax

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Gmc yukon super gjendje motorr Vortec me zinxhir 5.3 v8
Impjanti stag 2 mije euro me garanci..gomat e reja letrat per nje vit sapo prera.ka sistem der n 2 mije xhiro punon 4 pistona ekonomike
Sedilet 6+1 dhe mund hiqen 2 t fundit e len me 5 per udhetim e bon 7 vende komode..Dvd ,sensor parkim . Model amerikan dhe pjeset super te lira dhe ka plot viti 2008..150 mije milje . Mundsi ndrrimi
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione