Publikuar: Tet 21 2022 01:09

Shitet Urgjent Ford Focus 1.6 Nafte

EUR

Publikuar: Tet 21 01:09
Shikime: 117
Shitet Ford Focus 1.6 Nafte Manual. Makina eshte ne gjendje te mire xhenerike do vetem nje pastrim EGR (20mij lek) nga ana estetike sic duket dhe ne foto ka nevoje per parakolp dhe prapakolp qe nuk shkojn me shum se 150euro. Makina eshte perdorur nga femer
Dokumentat sapo bera dhe kolaudimin sapo bere per 2 vjete. Makina do vetem keto 2 sherbime me larte qe skam pas kohe te merrem . 1800euro i diskutueshem pasi makina te shihet nga afer. Eshte makine super ekonomike dhe familjare .
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
117
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683520432

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione