Publikuar: Tet 13 2022 05:13

Shitet Urgjent Ford Focus 1.6 Nafte

EUR

Publikuar: Tet 13 05:13
Shikime: 68
Makina Eshte Ne Gjendje Te Mire e Perdorur nga Femer.
Nga pjeset xhenerike eshte top do vetem nje pastrim EGR qe nuk shkon me shum se 20mij lek tvjetra.
Makina do sherbime vetem nga ana estetike te perllogaritura me vleren 150euro. Makina eshte familjare dhe ekonomike. E jap per arsye se dua te marr dicka me te re. Dokumentat i ka per 1 vit dhe kolaudimin e sapo ber per 2 vjete. Klima super funksionale. Cmimi Okazion I Padiskutueshem 1900euro
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
68
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683520432

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione