Published: Korr 20 2018 08:57

Shitet Ford Focus Full Opsione

EUR

Published: Korr 20 08:57
Views: 3
Ford focus ! viti 2008. Sapo ardhur nga gjermania. me sensor mbrapa, klima, sedilje me ngrohje, 4 xhama elektrik, cd player, disqe alumini. Makina i ka te gjitha sherbimet e bera vaj, filtra, rrip faze, pomp uji, etj.. sherbimet jane ber ne dhjetor, plus kam sjell dhe vajin e filtrat nga gjermania licuid origjinal, 214 mije Kl me liber sherbimesh gjithashtu ka setin e filtrave dhe vajit per.ti nderruar perseri nga gjermania.
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
3
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0692307505

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information