🔴SHITET🔴 Ford Focus 1.6 Tdci Diesel / Manual 5+1

3 200 EUR

Shitet nga: AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅) Sot 16:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅)
  Online
+355695263100
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

📁 SHITET
📁 Ford Focus 1.6 Tdci Diesel
📁 Sapo ardhur nga Belgjika
📁 Me dogane te paguar
📁 Viti prodhimit 11/2007
📁 Kambio Manual 5+1 ne gjendje shum te mire pune
📁 Motorr 1.6 Diesel ne gjendje perfekte pune
📁 215.000 Km
📁 Konsumi / Kombinim 4.7 Liter 100 Km
📁 Kondicioner / Klima
📁 Navi Cd Aux Radio Etj
📁 Pasqyret Elektronike
📁 Xhamat Elektronik
📁 2 Celesa hapje mbyllje qendrore
📁 Komando ne timon
📁 Feneret me ndezje Auto
📁 Tapiceri Cope shum te paster
📁 Ngjyre gri e erret shum e paster
📁 Feneret para me regjister ulje ngritje
📁 4 Gomat Michelin 4 stinet 90% te reja
📁 Disce Alumin 17 Origjinal Ford
📁Makina te gjitha sherbimet e bera gati per targa
⭐️ Ju Mirepresim ⭐️

🔴 Cmimi 3.200 Euro pak i Diskutueshem
☎️ 069 52 63 100
📍 Tirane / Kamez / Albania

❌ Nderrime Nuk Bejme ❌

@auto_shehu_albania
#autoshehualbania
AUTO_SHEHU_ALBANIA (✅ Instagram ✅)
  Online
+355695263100
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione