Publikuar: Maj 06 2022 03:22

Rulot Camper

EUR

Publikuar: Maj 06 03:22
Shikime: 191
Rulot Ford
❌ Motorr 2,5 nafte
❌ Dekumentat per 1 vit
❌Çdo sherbim i ber ne kohe
❌Dy frigorifera,njeri esht i veti dhe tjetri i blere tani
❌ Eshte per 5-6 persona
❌Kamer parkimi origjinalen
❌ Tualeti me dush
❌ Sobe gatimi me korent dhe me gaz
❌ Gjenerator me benzin
❌ Ka dy depozita uji
❌ Me panele djellor
❌ Çdo gje funksionale dhe mund te perdoret per kamping ose biznes
Shitet ose ndrohet

❌ Çmimi 4,500€ i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
191
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683225797

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione