Company ad Published: Jan 17 2023 11:25

Ford Kuga 2.0 diezel viti 2012

Published: Jan 17 11:25
Views: 648
Ford Kuga 2.0 diezel
Viti 05.2012
Kamio automat
Klm: 212.000
Sensor parkimi
Kamer + navigacion
Tapiceri individuale
Ngrohse në dy vendet e para
Ndricimi kseno bi kseno
Doganë e paguar
Makinë e importuar nga Zvicra🇨🇭
✅Telefon/Whatsapp: 0686967001
✅Instagram: automobile_a️v
Link description

Automobile A&V

AV Automobile Tirana është një ndër kompanitë më serioze në tregëtimin e makinave të përdorura Gjermane. 

Cilësia dhe korrektësia janë pikat më të forta të kompanisë sonë. 

Në AV Automobile do të gjeni makina të markave prestigjoze edhe modeleve të ndryshme.

 Na vizitoni në pikën tonë të shitjes ose nëpërmjet rrjeteve sociale:
●Facebook: ArtiVisi Peza
●Instagram: automobile_av
●MerJep: AV Automobile
●Whatsapp: 0686967001

Ne gjithashtu marrim porosi edhe ju sjellim makina  të përdorura gjermane nga Gjermania,Belgjika &Zvicra me cilësi maksimale. 

Ju mund të blini makina me fuqi motorike të ulët, të cilat konsiderohen si makina ekonomike edhe praktike si Toyota Yaris, Volkswagen Golf, Citroën C4 dhe do të keni komoditetin maksimal gjatë udhëtimeve brenda qytetit. 


Nëse kërkoni komoditet më të lartë, fuqi motorrike pak me të madhe, ne tregëtojmë edhe makina për udhëtime në rrugë të gjata...Ne ju ofrojmë zgjidhje perfekte edhe bizneseve që kanë nevojë për makina me gjashte vende për të transportuar produktet apo mallrat e tyre. Volswagen Caddy Maxi, Volswagen Caddy Life, janë disa nga zgjedhjet që ju mund të bëni. Por sigurisht, ne nuk ju limitojmë vetëm në këto modele makinash. 

Ne ju japim zgjidhje me shumëllojshmërinë modeleve të makinave tona. 
Pasi ne, në AV Automoblie jemi të dedikuar dhe besnikë ndaj klientëve tanë. 
Visit our store page

Autostrada Tirane -Durres.Km.5 Show on the map

0686967001

Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Seller

AV Automobile Tirana është një ndër kompanitë më serioze në tregëtimin e makinave të përdorura Gjermane. 

Cilësia dhe korrektësia janë pikat më të forta të kompanisë sonë. 

Në AV Automobile do të gjeni makina të markave prestigjoze edhe modeleve të ndryshme.

 Na vizitoni në pikën tonë të shitjes ose nëpërmjet rrjeteve sociale:
●Facebook: ArtiVisi Peza
●Instagram: automobile_av
●MerJep: AV Automobile
●Whatsapp: 0686967001

Ne gjithashtu marrim porosi edhe ju sjellim makina  të përdorura gjermane nga Gjermania,Belgjika &Zvicra me cilësi maksimale. 

Ju mund të blini makina me fuqi motorike të ulët, të cilat konsiderohen si makina ekonomike edhe praktike si Toyota Yaris, Volkswagen Golf, Citroën C4 dhe do të keni komoditetin maksimal gjatë udhëtimeve brenda qytetit. 


Nëse kërkoni komoditet më të lartë, fuqi motorrike pak me të madhe, ne tregëtojmë edhe makina për udhëtime në rrugë të gjata...Ne ju ofrojmë zgjidhje perfekte edhe bizneseve që kanë nevojë për makina me gjashte vende për të transportuar produktet apo mallrat e tyre. Volswagen Caddy Maxi, Volswagen Caddy Life, janë disa nga zgjedhjet që ju mund të bëni. Por sigurisht, ne nuk ju limitojmë vetëm në këto modele makinash. 

Ne ju japim zgjidhje me shumëllojshmërinë modeleve të makinave tona. 
Pasi ne, në AV Automoblie jemi të dedikuar dhe besnikë ndaj klientëve tanë. 
648
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information