Publikuar: Nën 02 2019 03:48

Ford Fusion benzine 2004

EUR

Publikuar: Nën 02 03:48
Shikime: 6
Shitet Ford Fusion 1.4 benzine viti 2004,kambio manuale,pasqyra elektrike,kondicioner.130,000 km.makina eshte ne gjendje shume te mire si nga ana motorrike dhe xhenerike.makines jane bere te gjitha sherbimet si vaje_filtra_kandele_rrip faze_goma te reja_bateri e re.letrat deri ne gusht 2020 cmimi: 2500 € i diskutushem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696261359

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione