FORD FOCUS 2013 1.0Turbo START/STOP 59.000 KM PERFEKT

7 900 EUR

Shitet nga: CCC Dje 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
SHITET FORD FOCUS 1.0 ECOBOOST START STOP
GJENDJE SUPER SUPER SI E RE
Cdo gje perfekte. S ka nevoje per ASGJE!!!.
125 HP
1.0 L Turbo
VITI 2013
58.000 KM ME LIBER SHERBIMESH NE ZVICER
START STOP
MANUALE
6 MARSHE
2 CELESA
PILOT AUTOMATIK
VETE FRENIM NE RAST RREZIKU
SENSOR DRITE SHIU
TAPICERI SHUME E PASTER NUK MUND TI GJENI SHENJEN ME TE VOGEL TE PERDORIMIT.
DISQE 17 & GOMA POTHUAJSE TE REJA
XHAMA TE ZINJ
MAKINA ESHTE SI E RE PERFEKTE NGA ANA ESTETIKE XHENERIKE DHE MOTORRIKE
SHUME EKONOMIKE NE TRAFIK DHE AUTOSTRADE
NUK KA NEVOJE PER ASNJEN SHERBIM
SHERBIMET E FUNDIT VAJ FILTRA DHE BATERI START STOP TE BERA
ME LIBER SHERBIMESH
DOKUMENTAT TE SAPO BERA
MAKINEN MUND TA KONTROLLONI KU TE DESHIRONI.

CEL 0684741090
CMIMI 7900 EURO.
.

..
.
.
.
.
.
.
.
.

.

.
.

.
.
.
..
.


.
.

.
.
.
5A 4A Mi 3x A1 Y1 4c Alfa Romeo Audi S-modele BMW Bugatti Cadillac Chevrolet Chrysler Citroën Ferrari Fiat Ford Honda Hummer Hyundai Jaguar Jeep Lamborghini Lancia Land Rover Mazda Mercedes-Benz ?-Class B-Class C-Class CL-Class E-Class ML-Class R-Class S-Class SL-Class V-Class MINI Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Rolls Royce Rover Seat Škoda Smart Suzuki WV Volkswagen Golf Passat Volvo 500L Bravo Cinquecento Coupe Croma Grande Punto Multipla New Panda Punto Evo Stilo B-Max C-Max EcoSport Express Fiesta Focus Fusion Galaxy Mondeo RS-modele S-modele A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5 Q7 R8 RS7 S7 V8, Abdroid Box, Facebook, Whatsap <br> Tagg : MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio ford focus tdci ford focus 2011 ford focus 2012 ford focus 2013 ford focus 2014 ford focus 2015 ford focus 2016 ford focus 2017 ford focus 2018 ford focus 2019 ford focus ecoboost ford focus benzine

CCC
  Online
0684741090
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione