FORD FOCUS 2.0 BENZINE + GAZ AUTOMATIK PERFEKT 2009

5 700 EUR

Shitet nga: CCC Dje 23:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Makina eshte ne gjendje perfekte pune dhe estetike e sapoardhur nga Zvicra me te gjitha sherbimet e bere dhe 138.000KM me liber sherbimesh te bera te gjitha ne Zyrih
✅ 2.0 BEZINE + GAZ impiant i sapo vendosur me 3 vite garanci me vlere 600€
✅ 145 kuaj fuqi
✅ Kamjo Automatike ne gjendje perfekte
✅ Sensore Parkimi
✅ Liber servisi
✅ Disqe Alumini 16 me goma vere michelin
✅ Xhama Elektrike, Xham para & prapa me rezistence
✅ Sensore Dritash dhe shiu
✅ Xhama te zinj prapa
✅Motorr me zinxhir
✅ Cdo sherbim i bere Vaj&Filtra, Ferrota para&prapa, Gomina, Rrip Dinamo e shume te tjera
Makina s ka asnje difekt. Mund ta kontrolloni ku te doni qofte dhe te koncesionari.
✅ Konsum super minimal prej 400leke/100km ne rruge te gjate.

NUK NDERROHET VETEM SHITET
CMIMI 5700 euro
CEL 0684741090
.
.
.
.
.
.
.
......................................................................................
.
.

..
.
.
.
.
.
.
.
.

.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
5A 4A Mi 3x A1 Y1 4c Alfa Romeo Audi S-modele BMW Bugatti Cadillac Chevrolet Chrysler Citroën Ferrari Fiat Ford Honda Hummer Hyundai Jaguar Jeep Lamborghini Lancia Land Rover Mazda Mercedes-Benz ?-Class B-Class C-Class CL-Class E-Class ML-Class R-Class S-Class SL-Class V-Class MINI Mitsubishi Nissan Opel Peugeot Porsche Renault Rolls Royce Rover Seat Škoda Smart Suzuki WV Volkswagen Golf Passat Volvo 500L Bravo Cinquecento Coupe Croma Grande Punto Multipla New Panda Punto Evo Stilo B-Max C-Max EcoSport Express Fiesta Focus Fusion Galaxy Mondeo RS-modele S-modele A1 A2 A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5 Q7 R8 RS7 S7 V8, Abdroid Box, Facebook, Whatsap <br> Tagg : MERCEDES BENZ EVO CLASS 190 200 230 220A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C320 CLA CLK CL SLLON SEL AMG BRABUS ML GL GLK BMW M3 M5 M6 318 320 730 X3 X5 X6 AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A80 Q3 Q5 Q7 R8 FORD mondeo focus fiesta opel vectra astra corsa meriva OPEL CORSA ASTRA VECTRA renault laguna megane clio ford kuga 2008 ford kuga 2009 ford kuga 2010 ford kuga 2011 ford kuga 2012 ford kuga 2013 ford kuga benzine ford kuga gaz ford kuga benzine gaz
Ford focus benzine gaz ford fokus benzine gaz ford focus benzin gas ford Fiesta fors fiesta benzine gaz


CCC
  Online
0684741090
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione