Ford Fiesta FULL OPTIONS

3 600 EUR

Shitet nga: fiesta 30 Nën 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
FORD FIESTA 1.2 BENZIN 2010 FULL OPTIONS TITANIUM, E SAPOTARGUAR ME DOKUMENTA TE PAGUARA PER 1 VIT ( PERFSHIRE SIGURACION TAKSA KOLAUDIM)
ME CLIMA, KOMANDA NE TIMON, XHAMA DHE PASQYRA ELEKTRIKE, BLUETOOTH USB AUX
TELEPHONE ME VOICE CONTROL
XHAMA TE ZI ORIGINAL
DISQE ALUMIN
GJENDJE PERFEKTE
ME TE GJITHA SHERBIMET E KRYERA NE KOHE
GOMA TE REJA 55kenf

PER ME SHUME NA VIZITONI NE INSTAGRAM @auto.kep

0682227500
fiesta
0682227500

WhatsApp:
0682227500
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione