Publikuar: Mar 23 2023 08:23

Ford Fiesta 2018 Automatik

EUR

Publikuar: Mar 23 08:23
Shikime: 2381
Motorr 1.6 Benzinë, i kthyeshëm 100% me gaz.
Makina eshte e sapo ardhur, e zhdoganuar e pa targuar, ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenereike.
Makina ka 159962 km origjinale me çertifikate nga vendi i origjines
Kambio Automatike TipTronic
Makina disponon Kompiuter Bordi.
Kamera parkimi mbrapa.
4 goma te reja.
Timon me komanda dhe regullim pozicioni.
Sinkronizim me telefonin tuaj (SYNC)
Komandim me zërin tuaj(voice comand)
Bluetooth conection
usb
aux
Air condition.
Ambient Light me ngjyra(RGB)
HILL ASIST, sistem kunder rreshqitjes ne kohe të lagësht.
Si dhe shume opsione te tjera ndihmese ne bord.
Makina nuk eshte perdorur nga momenti i aritjes ne ALB.
Tel - What's app 0699148549
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2381
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione