Publikuar: Korr 13 2018 12:41

FORD FIESTA 2014 1.0ecoboost

EUR

Publikuar: Korr 13 12:41
Shikime: 10
Ford Fiesta prodhim i 05/2014. I bardhe ,xhamat para elektrik, xhamat prap te erret te homologuar, tapiceri rrobe e zeze komode, motorri 1000cc ecoboost
(euro 5).
Makina eshte ne gjende shume te mire funksionale dhe per cdo pyetje mund te kontaktoni ne numrin e meposhtem.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355676007770

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione