Ford Fiesta 1.4 Diesel Manual !!

2 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Jan's AUTOMOBILE Dje 22:25 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
FORD FOCUS C-MAX 1.6 TDCI ME LETRA SUPER GJENDJE 2 800 EUR
OPEL ASTRA 1.9 CDTI -05 ME LETRA 2 700 EUR
Qërues patatesh i ri ne qese 1 900 EUR
Opel Corsa 1.2TWINPORT benz/gaz Manual ! 2 650 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta
Shitet Ford Fiesta 1.4 Diesel Manual 2005 !!

◐Marka : Ford
◐Modeli : Fiesta
◐Cilindrata : 1.4
◐Viti : 2005
◐Transmetuesi : Manual
◐Kilometra :177.000 Km
◐Ngjyra : Blu
◐Karburanti : Nafte
◐Letra : Te huaja (dogan te paguar)

●Extra : Klima, Radio CD/FM, 2 xhamat e pare elekrrik, 4x Airbag(SRS), ABS, ESP, Timon hidraulik i luajtshem sipas preferences, 2 Celesa me mbyllje qendrore, Sediljet e pasme të palosshme + Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome), E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë, Disqe Alumini 16’me goma verore, Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet, ME DOGAN TE PAGUAR !!! – E SAPOARDHUR MUAJI MAJ.
NGA GJERMANIA ——– CMIMI I DISKUTUESHEM————- NR Cel: 0673050600—————-0692313889
Jan's AUTOMOBILE
Shitblerje makinash Makina te perdorura nga Gjermania Makina me qera
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tirane Tregoje në hartë
0673050600
Jan's AUTOMOBILE
  Online
0673050600
Leaflet
VW Golf 4 1.4 Benzin+ Gas me letra per 1 vit 2 600 EUR
Shitet BMW X3 3.0D XDrive Letra Shqiptare !! 5 799 EUR
OPEL ASTRA 1.9 CDTI -05 ME LETRA 2 700 EUR
Qërues patatesh i ri ne qese 1 900 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione