Publikuar: Gush 16 2022 02:31

Focus 1.6 Gaz Benzine 3750 deri 24.

EUR

Publikuar: Gush 16 02:31
Shikime: 617
Cmimi 3.750 eur
Shitet per arsye emigrimi
Me garanci te plote per anen teknike perdorur vetem nga une ne shqiperi si dhe nje perdorues ne zvicer

Ford Focus Ti-VCT 1.6 Benzine Gaz 115 PS
Manuale / Kondicioner / 215.000 Km.
Ne gjendje Shume te mire dhe shume ekonomike ne harxhim. Makina eshte parkuar gjithmone ne Garazhd
Makina eshte e mirembajtur me pjese origjinale Nderruar:
- Rrip Faze Continental + Pompe Uji Graf
- Rrip Dinamo + Rrip Kondicioneri Continental
- 4x Amortizatore te rinj
- Bateri e Re
- Sherbim me Gaz Kondicioneri i sapo bere
Taksa dhe siguracion te paguar, Kolaudim Mars 2024.
Kontakt 0683100978
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
617
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683100978

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione