Publikuar: Jan 08 2017 01:12

Okazion 1500€

EUR

Publikuar: Jan 08 01:12
Shikime: 10
Shitet ford fiesta motor 1.2 benzin sport 105 kW makina eshte ne gjendje t shkelqyer motorikee dhe xhenerike. Nuk ka nevoj per asnje sherbim.Km 150 000. makina di sponson xhama Elektrik disqe alumni sport CD player 2 .. 1per bokset + 1 per gufer .Makina ka muzik te kendshme. Sedilje te punuara me dore , kroskot te lemuar .. Dhe shum e shpejt .. Shitet per arsye peronale..
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
10
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0695826967

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione