Shitet ford focus super gjendje(OKAZION!!!!)

2 000 EUR

2 300 EUR

Shitet nga: Elvis Nikolli 03 Jan 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Pukë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus
Shitet makina per arsye se kam makin tjeter,
Motorr 1.8 nafe tdci (ci) e kuqe
Viti :fund i 2002
Makina esht e mbajtur nga merakli
E gatshme per qdo lloj prove
Letrat deri ne tetor 2021
Disqe alumini
Kondicioner funksional
Goma 60%
Shum e paster dhe estetike
Super gjendje
Makina esht shum e shpejt dhe ekonomike
192mij km
⛔Nuk i punon vetem treguesi i naftes(galicani)
Çmimi 2 milion lek i padiskutueshem(OKAZION!!!)
Elvis Nikolli
0693085935
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione