Ford Fusion

4 200 EUR

Shitet nga: Artan Seferi 22 Dhj 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Pukë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fusion
Ford Fusion 1.4 nafte, me kamio manuale, me xhama te zi mbrapa origjinal, me goma te reja, me kondisioner sensor parkimi sensor shiu, me 122 mij kilometra origjinale, me te gjitha serviset e bera, viti prodhimit 2008, makina eshte shume ekonomike dhe ne gjendje prefekte ne lloin e saj, e gatshme per cdo lloj prove, cmimi i pa diskutueshem.
Artan Seferi
0692717000


WhatsApp:
0692717000
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione