Publikuar: Jan 23 2023 10:46

Whattsup -0676204674

Publikuar: Jan 23 10:46
Shikime: 84
Shitet ford focus viti 2001 ne gjendje shum te mir , 1.8 nafte super ekonomik me injektor te thjesht , ka ca gervishtje tvogla .makina esht full opsion , sendile lekure , sendilet para me ngrohje e shoferit sendilje elektrike , letrat per nje vit siguracion taksa te paguara para 15 ditesh
Cmimi 1780 euro - dhe mundesi ndrrimi me makin tjeter dhe krah anglez le te jet
Whattsup 0676204674
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
84
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0676204674

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione