Publikuar: Nën 21 2022 03:58

U shit✅

EUR

Publikuar: Nën 21 03:58
Shikime: 43
Ford Focus 🔥
✅2008
✅1.6 nafte
✅manual 5+R
✅targa AB letra te sapopaguara
✅237.000 km me garanci
✅rafio/cd/aux etj etj
Makina eshte shum shum ekonomike
Letra te sapopaguara per 1 vit
Makina eshte shum e paster si brenda dhe jashte
Kondicjoner funksional
Cel📱0685336088 whatsapp cel
Çmimi 3600 Euro✅
Çmimi diskutohet pasi makina te provohet
Mundesi nderrimi✅
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
43
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0685336088

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione