U SHIT

4 900 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 29 Maj 16:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
Okazion!Aprilia Scarabeo 125cc Me dogane 2010 950 EUR
U SHIT 2 550 EUR
U SHIT 1 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Prodhuesi
Ford
Modeli
S-Max
Okazion!shitet FORD S-MAX 2.0 diesel 6+1marshe 5 vendeshe super full e sapo ardhur me dogane te paguar!Makina disponon navigator te madh DVD mp3 player bord kompiuter i madh dopio navi sensore parkimi xhama te zinj origjinal disqe alumini origjinal clima digitale bi zona (funksionale)pilot automatik (cruise control)fund 2007 komanda ne timon telefon i integruar fabrikisht etj makina eshte ne gjendje te perkryer dhe shum e bolleshme...MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 5 400 EUR
U SHIT! 1 950 EUR
❌ E SHITUR❌ 1 EUR
❌E SHITUR❌ 3 200 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione