Publikuar: Shk 20 2017 07:37

Ford Focus dizel

EUR

Publikuar: Shk 20 07:37
Shikime: 1
Makina esht ne gjendje shum te mire motorike dhe xhenerike me te gjitha sherbimet e kryera
Goma te reja Bridgestone
Dokumenta gjer ne dhjetor 2017
Motor 1.8 TDCI 115 HP
Shitet per arsye mosperdorimi
Mundesi ndrimi me makine me targa GR
Per me teper kontakto ne tel.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355694708959

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione