Shitet/Nderrohet Ford Fiesta 1.4 nafte

1 EUR

1 EUR

Shitet nga: Miklovani Sot 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.


Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte manuale viti 2009 super ekonomik dhe ne gjendje shume te mire. Letrat per nje vit,shërbimet te sapo bera.
Makina disponon:
-Disqe alumini origjinal Ford Fiesta Titanium
-Klima
-Mbyllje qendrore
-Kompjuter bordi
-2 pale celesa
-Pasqyra elektrike me vet palosje
-Komanda ne timon
- sistem qendror per lidhje telefoni
-Sensor parkimi dhe shiu
-Xhama te zinj origjinal, etje...
Mund te behet edhe nderrim.
Miklovani
  Online
0692050336
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione