Published: Korr 14 2018 12:24

Okazion

EUR

Published: Korr 14 12:24
Views: 1
Shitet ford focus 1.6 naft super e shpejt me konsum mesatar 4.5 litra me sherbime te sapo kryera , bateri te re , vaj te sapo ndruar , ferrota te reja , rrip faze te ndruar , amortizator te rinj , makina esht me kseno si brenda dhe jasht , Abs , airbek , kasetofon pioner usb cd , disqe alumini orgjinal , kondicioner , Makina esht shum e mbajtur si brenda dhe jasht dhe e bukur per llojn e saj. E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj
Cmimi 3200 euro i diskutushem
Cel 0697625455
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0697625455

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information