Published: Gush 14 2019 10:23

Okazion ford focus 1.6 naft viti 2006

EUR

Published: Gush 14 10:23
Views: 5
Shitet ford focus 1.6 naft super e shpejt dhe shum ekonomike
E sapo ardhur nga italia me letra te paguara.
Sherbime te sapo kryera , bateri te re , ferrota te reja , rrip faze te ndruar , amortizator te rinj ,goma 80%, makina esht me kseno , kasetofon pioner usb cd , kondicioner
Makina esht shum e mbajtur si brenda dhe jasht dhe e bukur per llojn e saj.Shitet per arsye emigrimi nga privat jo tregetar .E gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj,
Cmimi 3200 euro
Cel 0697625455
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
5
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0697625455

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information