Ford kuga 2014 1.6 benzin 4X4

11 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto-Loreni Dje 22:15 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto-Loreni
ML 350 BLUETEC AMG LINE 157 KM Certificate 18 500 EUR
Mercedes ML 320 BLUETEC- 180km- Viti 2009!! 9 300 EUR
OKAZION ‼️‼️S 550 Lungo-Distronic-Panoramike Viti 2011‼️‼️ 13 300 EUR
S 350 Bluetec -Look Amg Line-Distronic 13 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
Ford
Modeli
Kuga

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

FORD ESCAPE 1600 CC TURBO BENZINE
VITI PRODHIMIT 2014
IMPORT CANADA
KAMJO AUTOMATIKE TRASMESIONI 4×4
KM 76500
CMIMI 11500 €uro I diskutueshem
CEL 0683628825.
Auto-Loreni
  Online
0035568 362 8825
Leaflet
Auto-Loreni
Mercedes ML 320 BLUETEC- 180km- Viti 2009!! 9 300 EUR
OKAZION ‼️‼️S 550 Lungo-Distronic-Panoramike Viti 2011‼️‼️ 13 300 EUR
ML 350 BLUETEC AMG LINE 157 KM Certificate 18 500 EUR
Mercedes-Benz GLK 250 BlueTEC-Amg Line-Panoramike 0 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione