Ford Focus C-MAX 1.6 tdci 🇩🇪🇩🇪🇩🇪

3 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Ilir & David Sot 17:54 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Ilir & David
MERCEDES BENZ  C  200 NAFTE SUPER 4 799 EUR
Hyundai Tucson 2.0 crdi AUTOMATIK 5 400 EUR
Ford focus 1.6 tdci Titanium 🇩🇪🇩🇪🇩🇪 0 LEK
Volvo XC60 3.0 Benzinë AUTOMATIK  PANORAMA 🇨🇦🇨🇦🇨🇦 10 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Hatchback
Prodhuesi
Ford

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

🏁🏁Ford Focus C-MAX 1.6 naftë 🇩🇪🇩🇪🇩🇪 Viti i prodhimit 5/2007, Kambio manuale, klima tronic ✅ navigator, pilot automatik 🚦 gjendja perfekte 🔥195.000 km,xhama dhe pasqyra elektrike ✔️ Ganxhe rimorkimi importuar nga 🇩🇪🇩🇪 Gjermania,dogana e paguar gati për targa ✅ 📌Adresa: Autostrada Fier-Lushnje 📍km 5 Pranë mobileri "Lili Bare"👉Çmimi:3200 euro 💶💶
Auto Ilir & David
  Online
0696302217
Leaflet
Auto Ilir & David
Ford focus 1.6 tdci Titanium 🇩🇪🇩🇪🇩🇪 0 LEK
Mercedes Benz C 250 Benzinë Automatik 8 500 EUR
MERCEDES BENZ. E KLAS PANORAMIK SUPER 7 300 EUR
Mazda 5 benzinë+gas  viti 2009 4 400 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione