Ford Focus 1.6 Naft 2008 Sapo Ardhur

3 700 EUR

Shitet nga: Ford Sot 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

Ford Focus motorr 1.6 Naft viti prodhimit 2008 me 185.000 km , xhama elektrik Cd Player , pasqyra elektirke klima ne gjendje shum te mir nuk ka nevoj per asgje shum Ekonomik
E sapo ardhur nga Italia me dogan te paguar gati per targa
Cmimi - 3.700 Euro i diskutushem
Cel - 069 48 31 638
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione