Publikuar: Mar 26 2023 12:00

❌Ford Fiesta 1.4 Benzin-Gaz (pranoj edhe nderrim)❌

EUR

Publikuar: Mar 26 12:00
Shikime: 1543
❌068 82 28 469❌
Ford Fiesta
Motorri: 1.4 benzin-gaz (impiant fabrike)
Viti: 2010
167.000 Km
Ambient Light
Fenere me lupa
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerikeSiguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1543
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0688228469

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione