Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 29 2022 12:56

FORD FOKUS 1.6 BENZIN GAS VITI 2010 GJENDJE PERFEKTE

EUR

Publikuar: Qer 29 12:56
Shikime: 2717
✅SHITET FORD FOKUS
✅VITI PRODHIMIT 2010👌
✅MOTORR BENZIN/GAZ 1.6
✅KAMBJO MANUALE
✅RADIO CD AUX
✅KONDICIONER PREFEKT
✅PILOT AUTOMATIK
✅KOMANDA NE TIMON
✅TAPICERI SHUM E PASTER
✅KILOMETRA 160 MIJË
✅DISQE ALUMINI GOMA TE REJA
✅ME DOGANE TE PAGUAR
✅MOTORR KAMBJO PREFEKTE
✅CMIMI :4000 €URO
✅TEL:068-21-66-866
✅TEL:069-64-03-
Përshkrimi i linkut

Auto DINO

Auto DINO - Mos ndryshoni stilin e jetesës, ndryshoni makinën tuaj.

Auto Dino ju ofron makina të përdorura me garanci me çmimet mëtë mira në treg.
Ofrojmë makina me qera ekonomike deri te me luksozet .
Tek ne gjithashtu mund të gjeni mjete luksoze , mjete pune, mjete uji .
Servis tëautorizuar dhe të standarteve më të larta europiane. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Auto DINO - Mos ndryshoni stilin e jetesës, ndryshoni makinën tuaj.

Auto Dino ju ofron makina të përdorura me garanci me çmimet mëtë mira në treg.
Ofrojmë makina me qera ekonomike deri te me luksozet .
Tek ne gjithashtu mund të gjeni mjete luksoze , mjete pune, mjete uji .
Servis tëautorizuar dhe të standarteve më të larta europiane. 
Rruga Vath Turja, Durrës 0696403754 https://autodino.al/
Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione