FORD FIESTA 1.4🏅 BENZIN+GAZ 🏅 GJENDJE PERFEKTE🏅

2 600 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Stafa Sot 09:26 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Stafa
FORD GALAXY ✅ MOTORR 1.9 NAFTE ✅ LETRA 1 VIT✅ 4 GOMA TE REJA 2 600 EUR
OPEL CORSA VITI 2010✅ MOTORR 1.2 BENZIN+GAZ✅ KM 128.000✅ 3 600 EUR
AUDI A4 AVANT 🏅 KAMIO AUTOMATIKE 🏅 VITI 2009 🏅 PERFEKT 🏅 6 900 EUR
SEAT LEAON 1.6 BENZINE (i thjesht)✅ 129.000 KM ORIGJINALE ✅ 3 700 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Blu
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Fiesta

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.

FORD FIESTA✅
VITI 03.12.2006✅
MOTORR 1.4 BENZIN+GAZ✅
KM 176.000✅
E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGANE TE PAGUAR✅
2600€ (i diskutueshem)
📞0675899214
Auto Stafa
  Online
0675899214
Leaflet
Auto Stafa
FORD GALAXY ✅ MOTORR 1.9 NAFTE ✅ LETRA 1 VIT✅ 4 GOMA TE REJA 2 600 EUR
VW POLO HIGHLINE 🇨🇭MOTORR 1.6 TDI 🇨🇭 GJENDJE 10/10 🇨🇭 5 500 EUR
 C CLASS 220 NAFTE🏅 VITI 2009 🏅KAMIO AUTOMATIKE🏅 7 400 EUR
FIAT PANDA AUTOMATIKE ✅ 80.000 KM ✅ SAPOARDHUR NGA 🇨🇭 3 800 EUR
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione