Publikuar: Jan 11 2022 09:45

FORD FUSION 1.4 TDCI SHITET URGJENT

EUR

Publikuar: Jan 11 09:45
Shikime: 2
Shitet Ford Fusion 1.4 tdci

🔰 - Makina është ne gjendje perfekte motorrike dhe xhenerike.
🔰 - Së fundmi makinës i janë ndërruar:
🔹️ Rrip faze
🔹️ Vaj filtra
🔹️ Amortizatorët mbrapa,
🔹️ Freksioni,
🔹️ Këmbë kamjo,
🔹️ Taketat e frenave.
🔹️ Gomat

🔰 - Makina disponon:
- Klima A/C
- Kompjuter bordi
- Bluetooth
- Pompë hidraulike
- Airbag
- Goma 90%
- Gomë rezervë
-Makina është shumë ekonomike, e rehatshme, e bollshme dhe perfekte per familjarë.
-Makina është perdorur nga individ femër. Pra është e mbajtur me kujdes, në gjendje perfekte dhe me merak.
✅ Makinës i janë hedhur sherbime me vlere 700€, pra makina është e mbledhur dhe nuk ka nevoje për shërbime për të paktën dy vjet.
‼️ Makina shitet për arsye emigrimi.
✅ Çmimi: 3500€ ( I diskutueshëm pasi makina te shikohet nga afër)
☎️ : - Kontakt: +35569 96 44 151
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699644151

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione