Publikuar: Korr 31 2023 07:41

FORD FIESTA OKAZION ❗️❗️❗️

EUR

Publikuar: Korr 31 07:41
Shikime: 5
🚗 Ford Fiesta SUPER GJENDJE
🚗 Motorri : 1.4 Nafte
🚗 Viti : 2009
🚗 Kambio : Manual
🚗 Kilometra : 202 mije orgjinale mund te verifikohet te Fordi.
🗓 me klime ne gjendje perfekte
* Radio cd fm/am, Mp3
* Timon me butona
* Fener me lupa Bi-Xeno
* Goma te reja te sapo vendosura
* Motorri dhe kamjo gjendje perfekte
*Me nje konsum shum te ulet 4.5 L per 100 km.
* Boja ne gjendje perfekte pa asnje gervishtje.
* Sherbime te sapo bera , me liber sherbimesh. Vaj & filtra, kit faze set , rrip dinamoje. Letra te sapo prera. Taksa dhe siguracion mbarojn ne 24.05 2024 , Kolaudim 29.05.2025. ❗️NUK KA NEVOJ PER ASNJE SHERBIM❗️🔝
✅ MAKINA ESHTE SHUME EKONOMIKE DHE NE GJENDJE PERFEKTE. * E ardhur nga Belgjika ( Makine personale , jo tregtar )
❗️SAPO ARDHUR❗️Kontakt VETEM whatsapp ne nr
00355692715982. CMIMI I DISKUTUESHEM
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
5
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

00355692715982

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione