Publikuar: Maj 29 2023 08:07

Okazion Shitet Ford Fiesta 1.4 nafte. Blere me 0 km

EUR

Publikuar: Maj 29 08:07
Shikime: 48
Shitet ford fiesta 1.4 nafte i 2008 gjendja perfekte cdo gje manual nafte shum ekonomik makina ka patur vetem 1 pronar esht blere me 0 km dhe ka 220.000 km te vetat te bera nga nje person me sherbimet te gjitha te kryera ne kohen e duhur.Ripi i mot nderuar me 197mijkm.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
48
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694877812

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione