Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 04 2023 06:05

Ford Mustang Mach-E 2021 273PS 513KM Range

EUR

Publikuar: Qer 04 06:05
Shikime: 6
Ford Mustang Mach-E 2021 Yueshi rear drive
Parameter
Class:Medium SUV
Fuel type: BEV
Range (CLTC):513
Quick Charge:0.45
Slow charge:4.5
Quick Charge capacity:80%
Max power:201kW
Max torque:430N.m
Motor:273(Ps)
L*W*H(mm):4730*1886*1621
Body type: 5-door 5-seat SUV
Max speed :180km/h
Wheelbase:2984(mm)
Trunk :518-1385
Weight :1956kg
Motor
Motor type: permanent magnet synchronous motor
Total power(kW):201
Total torque(N.m):430
Motor qty: Single
Motor position:Post
Battery type: Lithium Phosphate Battery
Battery cooling mode:Liquid cooling
Battery energy(kWh):61.5
(kWh/100km):13.5
Chassis steering
Drive type:RR
Front suspension type: McPherson independent suspension
Rear suspension type:Five link independent suspension
Power type: Electric
body structure: self-supporting
Braking
front/Rear brake: disc
Parking brake: electronic
Front tire :225/60 R18
Rear tire:225/60 R18
Spare tire:N/A
Lane Departure Warning System●
Lane keeping assist system●
Road traffic sign recognition●
Active braking / active safety system●
Fatigue driving tips●
(FCW)●
(RCW)●
Assistance
Front/rear parking radar: Front ● Rear ●
Driving assistance image: Backup camera
Reverse vehicle side warning system●
External / anti-theft configuration
Sunroof type●unopenable panoramic sunroof
Electric rear compartment●
Electric rear compartment position memory●
Interior
Steering wheel material:cortex
Dashboard size:10.2-inch
Seat material● PVC
Driver seat adjustment :Back-forth/backrest adjustment/up-down (2-direction); waist support (2-direction)
Front seat function●Hot
Multimedia
Central screen : Touch LCD(NO ENGLISH)
Central screen size: 15.5-inch
Interior ambient light●7 colors
Wing mirror:Electric adjustment / electric folding / rearview mirror heating / lock automatic folding
Internal rearview mirror:Manual anti dazzle


preferoj Kontaktin me whatsupp

Mjetet elektrike kane pesuar nje ndryshim Cilesor si pasoje e sasise se subvencioneve te shtetit Kinez.
Mund te themi shume cilesor dhe gjithashtu me nje cmim shume te pranueshem per ekonomine e nje pjese shume te madhe te globit
kujdo Individi qe ka kuriozitet per kete industri mund te informohet nepermjet internetit.
Individed e bindur ndryshe, nuk mund ti ndihmoje kjo oferte.

Mjetet jane Magazine doganore Shangai ose qytete te tjera varet nga modeli

Kemi (disponojme)edhe shume modele te tjera Ekonomike / Komerciale / Luksoze

Makinat e gjenerates se re te automobilizmit

Jo vaj
Jo karburant
jo marmite
Jo freksione
Jo graso
jo zhurme
jo mirembajtje
jo taksa
Jo dogane

VETEM KORENT

preferoj vetem kontaktin me whatsupp
Jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi

JO telefonata BOSHE

JO TELEFONATA PER BLERES QE NUK JANE FAMILIAR ME TRANSFERTA JASHTE SHTETIT

JO TELEFONATA PER KLIENTA QE KERKOJNE GARANCIRA QESHARAKE(mjetet janeme garanci internacionale kush nuk e kupton te mos kontaktoje fare please!!!)

JO TELEFONATA per ata qe nuk jane gati te blejne fabrike

NE RAST SE JENI TEK NIVELI MENDIMIT <<e di une se ku i merr ky, me kaq i marr vete etj.etj. mendime qe vine nga jeta ne nje ekonomi jo reale)
JU LUTEM MOS ME KONTAKTONI FARE!!!!


Preferoj Kontaktin me whatsupp

JO telefonata BOSHE

Ofrojme Konsulence me pagese
per Manageret e flotave

Ofrojme sisteme karikimi
>1 personale per garazhin tuaj
>2 industriale per kompanite
(me qark te mbyllur margarite ose me sisteme te hapura per te tretet)
>3 urbane per bashki minibashki etj.

sisteme karikimi per kamione dhe autobusa urbane


preferoj vetem kontaktin me whatsupp
Jo telefonata qe kerkojne ulje cmimi

Me Respekt
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Autoex

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Mjete te reja 
te reja per subjekte me tvsh ose per individe 

ne rast se jenite lodhur duke paguar per vetratat e dyqaneve te makinave atehere ky kanal eshte per JU. 

Nuk shesim per individe 
ne rast se jeni individ dhe ju perqen ndonje mjet ne kete liste ju lutem na kontaktoni dhe ju bejme me dije dealerat qe furnizojme. 
Laprake 672033591 https://www.autoex.lu
6
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione