Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 19 2023 11:57

Ford Kuga nafte

EUR

Publikuar: Korr 19 11:57
Shikime: 1
FORD KUGA
Kambio Automatike
Cilindrata 2.0 nafte
ngjyra e bardhe
Ne gjendje sh.mire teknike
Përshkrimi i linkut

Shitësit të Besuar Auto A1

“Auto A1 SH.P.K” është një shoqëri e cila ka shumë vite eksperiencë në shitjen e automjeteve të reja, dhe të përdorura të çdo modeli.

 Ofrojmë makina të çdo modeli të importuara nga Italia.

Dëshironi çmime më të ulëta dhe cilësi më të mirë? Urdhëroni tek Auto A1 SH.P.K.
 
 Tek ne mund të bëni zgjedhjen tuaj për makina ekonomike apo makina luksoze të përshtatshme për ngjarje apo evente të ndryshme me çmimet më të mira në treg.

Ejani në sallonin tonë për makina më të mira të përdorura dhe sigurohuni për cilësinë sepse ju japim garancion për çdo makinë të blerë.

Auto A1 SH.P.K  ka hapësirën e vet të përshtatshme ekspozuese, ku mund të shikohen tipet e makinave më të bukura, më atraktive dhe më cilësore, si në ngjyra ashtu edhe në linja aerodinamike. Këtu, padyshim, mund ta gjeni makinat tuaj të preferuar, apo siç thuhet zakonisht - makinë e ëndrrës suaj! 

Ne nuk shesim thjeshtë makina dhe shërbime, por sigurinë e jetës!

Ne ofrojmë makina nga brandet më të ndryshme si:
Mini Cooper, BMW X5, Benz A class, Renault Clio, Opel Meriva , VW Passat , Audi, Toyota, Corolla, Nissan si dhe çdo lloj makine tjetër që dëshironi, mund ta gjeni tek ne.

Çmimet janë natyrisht mjaft të volitshme.

Synimi ynë është krijimi i një ambienti të sigurt për klientët dhe familjet e tyre.

Ne nuk shesim thjeshtë produkte dhe shërbime, por sigurinë e jetës! 

Ekipi ynë është i trajnuar për të ofruar zgjidhje për klientët tanë në çdo situatë. Flota jonë përmban modelet më të fundit të makinave.

Ne mendojmë se jemi një ekip me përvojë të madhe në fushën e industrisë së makinave dhe kjo na ndihmon të japim përvojë të mirë për klientët tanë.

Auto A1 SH.P.K gjendet në adresën:
Autostrada DR-TR km 13

Më shumë informacion në lidhje me makinat tona mund të gjeni dhe në profilin tonë në Merrjep.al.

Na kontaktoni në numrin tonë të telefonit: +355682090484
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

“Auto A1 SH.P.K” është një shoqëri e cila ka shumë vite eksperiencë në shitjen e automjeteve të reja, dhe të përdorura të çdo modeli.

 Ofrojmë makina të çdo modeli të importuara nga Italia.

Dëshironi çmime më të ulëta dhe cilësi më të mirë? Urdhëroni tek Auto A1 SH.P.K.
 
 Tek ne mund të bëni zgjedhjen tuaj për makina ekonomike apo makina luksoze të përshtatshme për ngjarje apo evente të ndryshme me çmimet më të mira në treg.

Ejani në sallonin tonë për makina më të mira të përdorura dhe sigurohuni për cilësinë sepse ju japim garancion për çdo makinë të blerë.

Auto A1 SH.P.K  ka hapësirën e vet të përshtatshme ekspozuese, ku mund të shikohen tipet e makinave më të bukura, më atraktive dhe më cilësore, si në ngjyra ashtu edhe në linja aerodinamike. Këtu, padyshim, mund ta gjeni makinat tuaj të preferuar, apo siç thuhet zakonisht - makinë e ëndrrës suaj! 

Ne nuk shesim thjeshtë makina dhe shërbime, por sigurinë e jetës!

Ne ofrojmë makina nga brandet më të ndryshme si:
Mini Cooper, BMW X5, Benz A class, Renault Clio, Opel Meriva , VW Passat , Audi, Toyota, Corolla, Nissan si dhe çdo lloj makine tjetër që dëshironi, mund ta gjeni tek ne.

Çmimet janë natyrisht mjaft të volitshme.

Synimi ynë është krijimi i një ambienti të sigurt për klientët dhe familjet e tyre.

Ne nuk shesim thjeshtë produkte dhe shërbime, por sigurinë e jetës! 

Ekipi ynë është i trajnuar për të ofruar zgjidhje për klientët tanë në çdo situatë. Flota jonë përmban modelet më të fundit të makinave.

Ne mendojmë se jemi një ekip me përvojë të madhe në fushën e industrisë së makinave dhe kjo na ndihmon të japim përvojë të mirë për klientët tanë.

Auto A1 SH.P.K gjendet në adresën:
Autostrada DR-TR km 13

Më shumë informacion në lidhje me makinat tona mund të gjeni dhe në profilin tonë në Merrjep.al.

Na kontaktoni në numrin tonë të telefonit: +355682090484
Autostrada DR-TR km 13 0682090484 http://www.autoa1.al/
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682090484

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione