Njoftimet e kompanisë Publikuar: Shk 13 2019 06:57

U SHIT

EUR

Publikuar: Shk 13 06:57
Shikime: 1
Shitet Ford Focus 1.8 Diesel e sapo ardhur me dogane te paguar!Makina disponon drita XENON origjinale nga fabrika larese feneresh origjinal sensore parkimi xhama elektrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje disqe alumini origjinal kasetofon me CD player dhe komandim nga timoni ABS 8 Airbag antifurt origjinal me alarm (funksional)gjithashtu eshe mbyllja qendrore me pult (funksionale) Makina eshte ne super gjendje! MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INTAGFAM “AUTO BEU” MUNDESI FINANCIMI EDHE ME KESTE MUJORE... Përshkrimi i linkut

AUTO ''BEU'' SHPK

AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0697257078 / 0698252222
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0697257078 / 0698252222
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione