Publikuar: Mar 23 2023 09:58

Okazion Ford Focus 1.6 Nafte Viti 2010 Super Gjendje

EUR

Publikuar: Mar 23 09:58
Shikime: 1
🔱 Shitet Ford Focus 1.6 Tdci Titanium 🔱
▪Motorr 1.6Nafte (Super ekonomike)
▪Viti prodhimit 2010( Euro 5)
▪Kilometra 216.000 🐁(Origjinale me te drejte kontrolli)
▪Kambio manuale 5+R
▪Klima dixhitale
▪Kondicioner AC Funksional
▪Mbyllje qendrore me pult
▪Dritat me sensor dhe Auto
▪Komanda ne timon
▪ Kasetafon me /Aux / Bluetooth / Wifi / Video
▪Disqe Alumini 16’
▪Xhama elektrik
▪Xhamat e zinj
▪Gomat 4 stinet .
▪Cmimi i diskutueshem
▪Pershkrimi: Makina e sapo ardhur nga Italia🇮🇹 Me dogane te paguar .E gateshme per targim. Super e paster nga jasht dhe brenda . Goma te reja .Cdo sherbim xhenerik i sapo kryer .Ska nevoje per asnje sherbim.Me kilometra origjinale me te drejte kontrolli .
E gatshme per cdo lloj prove.
》☎️ Nr tel:0696743715 ☎️
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696743715

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione