Publikuar: Maj 25 2023 11:16

Ford fusion 1.4 nafte automatik

EUR

Publikuar: Maj 25 11:16
Shikime: 1
Shitet ford fusion 1.4 nafte shume ekonomike, viti 12.2006. Kambjo automatike, ne gjendje shume te mire, te gjitha sherbimet te bera. Disqe alumini, goma te reja, 2 celesa, me kondicioner, vaj filtra te sapo bera. Me siguracion, taksa dhe kolaudim deri ne 2024.
Cmimi 3000€ i diskutueshem
Tel.:0699385198
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0699385198

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione