Publikuar: Mar 19 2023 05:33

Ford Fiesta | SHITET | ARSYE MOSPËRDORIMI

LEK

Publikuar: Mar 19 05:33
Shikime: 20
* Shitet Ford Fiesta në gjendje të mirë motorrike dhe në kushte minimale të komoditetit.

* Makina shitet për arsye të mos përdorimit duke qenë se kam blerë një makinë tjetër!

* Makina momentalisht i ka targat të dorëzuara për të shmanguar pagesën e taksave në mënyrë të panevojshme duke qenë se nuk po përdoret.

* Makina ka 4 dyer të veçanta + Bagazhi.

* Mirëpresim çdo të interesuar të telefonojë!

Faleminderit

( ÇMIMI I DISKUTUESHËM )
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
20
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 180 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione