Publikuar: Mar 03 2022 06:36

Shitet urgjent 2.7 lek i diskutueshëm

LEK

Publikuar: Mar 03 06:36
Shikime: 2
OKAZION, Shitet urgjent deri nesër (e premte) në drekë.
Ford mondeo 2003 automat, 2.0 benzin/gaz (të shënuar në leje).
10 mij lek gaz, për 207 km (rrugë e gjatë, e provuar).
Gjendje optimale, kambio, motorri dhe xhenerike
Gjendje 8.5/10 estetike. (Vetëm parakolpi i rrjepur)
Letrat të sapo paguara.

ÇMIMI 2.7 lek i diskutueshëm.

Telefononi ose shkruani në whatsaap: 0683702564
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683702564

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione