Publikuar: Nën 26 2023 08:12

Shitet Ford Fiesta 1.4 Benzine Gaz 2014

EUR

Publikuar: Nën 26 08:12
Shikime: 145
0683379825. Shitet Ford Fiesta 1.4 Benzine-Gaz
Kambio Manuale
vitit 2014,
Makina eshte me impiant cilesor italian. Makina ka:
Klima funksionale
Pilot automatik
Komanda ne timon
SRS Airbag, ESP
Sistem media Sync, me bluetooth, usb, etj
xhama elektrike, pasqyra elektrike.
Makina ka Te gjitha sherbimet e bera dhe eshte shume ekonomike.
Per me shume telefononi!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
145
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0683379825

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione