Publikuar: Sht 20 2023 05:15

Furgon me qera/ 9 vendeshe/Rinas makina me qera Van for Rent

EUR

/ ditë
Publikuar: Sht 20 05:15
Shikime: 4
Jepet me qera me shofer ose pa shofer

Ford Transit Custom jepet me qera (9 vendshe ) + hapesire ne bagazh

Vitprodhim: 2022
Motorri: 2.2 nafte (ECO mode) si dhe fik/ndezje ne semafor
Ngjyra: Gri
Kambio: Manuale
Klima: me 3 zona per secilin rrjesht
Hapje mbyllje me celes
Xhama te zi mbrapa fabrike
Cruise Control
Limitator Shpejtesie
Ekran me bluetooth
Drita xenon/ LED running light
Sensor Drite/shiu
Goma te reja te sapo vena.

Can be rented with a driver
Can be Picked up at Rinas Airport

Ford Transit Custom for rent (9 seats) + luggage space

Year of production: 2022
Engine: 2.2 diesel (ECO mode) as well as turn off/on at traffic lights
Color: gray
Transmission: Manual
Climate with 3 zones for each grid
opening and closing with key
Factory black rear Windows for more privacy
Cruise Control
Speed limiter
Display with bluetooth
Xenon light/ LED running light
Light/rain sensor
New tires

Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
4
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 37630 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355682024697

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione