Makina me qera

12 EUR /muaj

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: Auto Gesti Fier Sot 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Blu
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Prodhuesi
Ford
Modeli
Focus

Gjeni historikun e makinës nëpërmjet CARFAX

Raporti I CARFAX ju ndihmon të kurseni para përmes blerjes të sigurt. Ky raport ju ndihmon të zbuloni çdo mashtrim në matjen e kilometrave të mjetit, ju jep një historik të kontrolleve të mjetit, informacion mbi importet e dyshimta, defektet e fshehura dhe shumë të dhëna të tjera.


makina me qera gesti fier
Makina me cmime konkuruse
Makinat jane te gjitha te paisura me Kondicioner
Radio CD 💿
⛔️Makinat jepen 3 dite e larte ⛔️
Mosha 23+
❌Kusht❌ ! te kete mbi 3 vjet me patente)
Per cdo makine lihet garanci ne 💶 vec pagese qe eshte rene dakort sipas diteve!

❌Cmimi ndryshon sipas Makines ❌

3-7 Dite = 20💶 Dita
4-14 Dite = 17💶 Dita
15-27 Dite = 15 💶 Dita
28 + = 11 💶 Dita
Istagram: makina me qera gesti fier

Hene-Shtune 08:00 me 17:00
Dielen 🔑
Auto Gesti Fier
  Online
0693357375
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione