Published: Korr 13 2018 09:45

Fiat grande punto

EUR

Published: Korr 13 09:45
Views: 1
Fiat grande punto 1.3 nafte me 6 marshe shum ekonomik dhe ne gjendje shum te mir viti 2006 me kondiconer butona te timoni dy xhamat para elektrik 4 goma te reja e sapo ardhur nga italia sapo targuar me te gjitha letrat te paguara per nje vit cmimi pak i diskutueshem vetem tel serioze
Secure delivery with Falcon
Payment after inspection of goods
Direct delivery
Buy now
Delivery via “TNT”: from MKD
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
Buy now

Delivery via “TNT”: from 37630 MKD

Secure delivery with Falcon

Payment after inspection of goods

Direct delivery

0684545508

Address:

Buy

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information